تخفیف ویژه

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی
سئو و بهینه سازیReviewed by پنگاش on Jun 2Rating: 5.0سئو و بهینه سازیسئو و بهینه سازی بهینه سازی شده برای گوگل (سئو سایت) بهینه سازی (سئو) برای موتورهای جستجوی گوگل به معنی قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول گوگل با چند کلمه ...

سئو و بهینه سازی

بهینه سازی شده برای گوگل (سئو سایت)

بهینه سازی (سئو) برای موتورهای جستجوی گوگل به معنی قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول گوگل با چند کلمه کلیدی خاص در زمینه تجارت شما است.

بهینه سازی سایت سئو

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

آیا می دانید میلیون ها سایت روی شبکه جهانی اینترنت ثبت شده اند.  آیا می دانید هزاران وبسایت با موضوعات مشابه فعالیت می کنند و صدها سایت تحت عنواوین مشابه مشغول رقابت با یکدیگر هستند. پس چرا یکی از دیگری بهتر نمایش داده شده و رتبه بهتری دارد ؟

در این میان هرکس که به دنبال چیزی میگردد آنرا با کلمه مربوطه جستجو می کند.

گوگل و یاهو و بینگ معروف ترین سایت های جستجوگر در اینترنت است. سایت شما پس از طراحی و راه اندازی در میان صدها سایت مشابه در آخر صف قرار میگرید. مثلا اگر سایت شما در مورد خرید و فروش لاستیک باشد و کسی کلمه “خرید لاستیک” را جستجو کند سایت شما را پیدا نخواهد کرد. چرا که قبل از شما صدها سایت دیگر مقابل دید جستجو گر قرار میگیرد.

ما همیشه در میدان رقابت راه های سریع برای معروف شدن وجود دارد. یکی از این راه ها افزایش رتبه گوگل و یا افزایش رتبه یاهو  و همچنین افزایش رتبه بینگ است. رتبه سایت شما در سایت هایی مثل گوگل بر اساس معیارهایی ارتقا می یابد که به عوامل مختلفی مثل برنامه نویسی ، بهینه سازی سایت و تنظیمات مرتبط وابسته است که اصطلاحا سئو SEO نامیده می شود.

سئو با بکارگیری جدیدترین متد های بهینه سازی وب سایت می توانند رتبه سایت شما را تا اولین صفحه گوگل (یاهو و…) افزایش دهند. این افزایش رتبه می تواند حتی تا اولین لینک ادامه یابد.

سئو می تواند روی سایت قدیمی شما انجام شود البته در بعضی موارد نیاز است سایت مجددا طراحی شود تا پارامترهای بهینه سازی مجددا بازنویسی و به روزرسانی شوند.

اگر خواهان یک سئو خوب هستید می توانید  سفارش دهید

برای سفارش می توانید فرم زیر را پر نمایید

چطور با ما آشنا شدید؟

اشتراک در شبکه های اجتماعی