پنگاش دریچه ای به سوی تکنولوژی وب

Pangash, a glimpse of the Web Technology
سئو قالب

سئو قالب همان چیزی است که ۸۵ در صد وب سایت های به اصطلاح متخصص بهینه سازی سایت برای شما به نام سئو انجام می دهند.سئو قالب ، یک اصطلاح بسیار رایج اما با کمترین مقدار درک مفهومیمی باشد.  شما در مورد سئو قالب بسیار بسیار شنیده اید و تنها توضیحی هم که در رابطه با آن مطالعه نمده اید valid code است . اما سخن به همین جا ختم نمی گردد.

کسی که سئو می کند، وضعیت سایت ( تعداد مطالب ، تعداد منوها و…) را باید بداندد . و باید راه حل هایی را برای مسائل زیر پیدا کند :

۱- از breadcrumbs در جای مورد نظر استفاده کند.
۲- از فایل robots.txt استفاده کند نموده که اصول جستجوی موتورهای جستجوگر می باشد.

۳- sitewide  یا همان لینک های درون فوتر سایت را خوب  در جای خود قرار دهد.

۴-Navigation ها را به خوبی چیدمان کند
۵- از منوهای  سایت به خوبی استفاده کند
۶-از نقشه سایت استفاده نماید
بله این ها وظایف یک سئوکار قالب است .
و البته سئو کار باید به الگوریتم page layout  که مخصوص گوگل می باشد نیز توجه کند .

آیا می دانید  گوگل می تواند سایت های Responsive را تشخیص دهد و همچنین بیان شده است که گوگل به این سایت ها مذائقه نکرده و از نظر گوگل دارای امتیاز می باشند .  تمام سایت ها می توانند Responsive باشند چون پروسه سختی نیست ، اگر css یک قالب سه روز زمان ببرد ، responsive کردن آن تنها یک روز زمان خواهد برد . این گزینه برای سئو کاران اختیاری است ولی اگر با مدیر سایت هماهنگ کنند وقالب را Responsive نمایند می تواند بسیار مثمر ثمر باشد .
سعی شود حتی الامکان ، تصاویر که در css قالب با دستور background : url() داده می شود ، به صورت sprite باشد ، یعنی تمام آیکون ها و … در یک تصویر باشند و برای فراخوانی آنها Position آنها را تغییر داد.

دیدگاه خود را ارسال کنید
 
پنگاش با سابقه 10 ساله در حوزه ی طراحی سایت و برنامه نویسی انواع مختلف وب سایت، طراحی پرتال اینترنتی و سایت های سفارشی، حرفه ای و خدمات بهینه سازی سایت در تمام ایران با بیش از 600 مشتری و نمونه کار طراحی سایت ارائه خدمات می نماید.
برخی محصولات ما
سفارش
کاربران عزیز اگر خواهان خدمات ما می باشند می توانند هم اکنون سفارش دهند.

راه های ارتباطی

  • 5646 973 0917
  • 1192 757 0938
  • parsarayan@gmail.com
  • stargreen100@yahoo.com
تمامی حقوق برای پنگاش محفوظ می باشد