پنگاش دریچه ای به سوی تکنولوژی وب

سئو قالب
سئو قالبReviewed by Admin on Jul 22Rating:

سئو قالب همان چیزی است که ۸۵ در صد وب سایت های به اصطلاح متخصص بهینه سازی سایت برای شما به نام سئو انجام می دهند.سئو قالب ، یک اصطلاح بسیار رایج اما با کمترین مقدار درک مفهومیمی باشد.  شما در مورد سئو قالب بسیار بسیار شنیده اید و تنها توضیحی هم که در رابطه با آن مطالعه نمده اید valid code است . اما سخن به همین جا ختم نمی گردد.

کسی که سئو می کند، وضعیت سایت ( تعداد مطالب ، تعداد منوها و…) را باید بداندد . و باید راه حل هایی را برای مسائل زیر پیدا کند :

۱- از breadcrumbs در جای مورد نظر استفاده کند.
۲- از فایل robots.txt استفاده کند نموده که اصول جستجوی موتورهای جستجوگر می باشد.

۳- sitewide  یا همان لینک های درون فوتر سایت را خوب  در جای خود قرار دهد.

۴-Navigation ها را به خوبی چیدمان کند
۵- از منوهای  سایت به خوبی استفاده کند
۶-از نقشه سایت استفاده نماید
بله این ها وظایف یک سئوکار قالب است .
و البته سئو کار باید به الگوریتم page layout  که مخصوص گوگل می باشد نیز توجه کند .

آیا می دانید  گوگل می تواند سایت های Responsive را تشخیص دهد و همچنین بیان شده است که گوگل به این سایت ها مذائقه نکرده و از نظر گوگل دارای امتیاز می باشند .  تمام سایت ها می توانند Responsive باشند چون پروسه سختی نیست ، اگر css یک قالب سه روز زمان ببرد ، responsive کردن آن تنها یک روز زمان خواهد برد . این گزینه برای سئو کاران اختیاری است ولی اگر با مدیر سایت هماهنگ کنند وقالب را Responsive نمایند می تواند بسیار مثمر ثمر باشد .
سعی شود حتی الامکان ، تصاویر که در css قالب با دستور background : url() داده می شود ، به صورت sprite باشد ، یعنی تمام آیکون ها و … در یک تصویر باشند و برای فراخوانی آنها Position آنها را تغییر داد.

دیدگاه خود را ارسال کنید
 
پنگاش با سابقه 10 ساله در حوزه ی طراحی سایت و برنامه نویسی انواع مختلف وب سایت، طراحی پرتال اینترنتی و سایت های سفارشی، حرفه ای و خدمات بهینه سازی سایت در تمام ایران با بیش از 600 مشتری و نمونه کار طراحی سایت ارائه خدمات می نماید.
برخی محصولات ما
سفارش
کاربران عزیز اگر خواهان خدمات ما می باشند می توانند هم اکنون سفارش دهند.

راه های ارتباطی

  • 5646 973 0917
  • 1192 757 0938
  • parsarayan@gmail.com
  • stargreen100@yahoo.com
تمامی حقوق برای پنگاش محفوظ می باشد