پنگاش، دریچه ای به سوی تکنولوژی وب
سایت داینامیکReviewed by Admin on Dec 29Rating:

 سایت داینامیک

در وب سایت های داینامیک شما (به عنوان دارنده وب سایت) می توانید با در اختیار داشتن کلمه عبور در وب سایت خود تغییرات ایجاد کنید. این تغییرات می تواند شامل تغییر در صفحات وب سایت، اضافه و کم کردن صفحات، اضافه و حذف تبلیغات سایت و … باشد. از جمله دیگر امکانات وب سایت داینامیک می توان به تهیه گزارش از سیستم (تعدا بازدید از صفحات)، نظرات کاربران، تبلیغات سایت، امکان عضو گیری و مدیریت کاربران اشاره کرد.

در واقع در بخش ساخت وب سایت داینامیک شما نتیجه مراحل قبل از جمله استاتیک کردن وب سایت و طراحی اتود اولیه را خواهید دید.پس از پایان این مرحله شروع پشتیبانی و آموزش می باشد و آکادمی وب همچنان در کنار شماست.

آکادمی وب ضمن طراحی یک سی ام اس اختصاصی این امکان را فراهم ساخته است تا شما قادر به اجرای طراحی وب سایت های فروشگاهی ( فروشگاه آنلاین) ، پرتال های خبری ، سیستم مدیریت آگهی و وبسایت نمایش آگهی ، وب سایت های شرکتی و پرتال های سازمانی باشید همچنین امکان فروش سی ام اس برای گسترش دهندگان وب فراهم شده است.

در صورتی که نیاز به طراحی وب سایت ارزان دارید می توانید از سی ام اس های جوملا و وردپرس برای طراحی هسته اصلی سایت خود استفاده کنید آکادمی وب امنیت و کیفیت این طراحی را تضمین خواهد کرد.

 سایت داینامیک علاوه بر طراحی قالب سایت زیبا شامل امکانات دیگری برای ارایه سرویس به مخاطبان است به عنوان مثال فرم تماس و یا ثبت نام، جستجو در بانک اطلاعاتی، امکان تغییر مطالب سایت

·    ایجاد صفحات ایستا (بدون امکان ویرایش)

·    طراحی گرافیکی سایت

·    استفاده از انیمیشن های فلش مانند اسلاید و یا تبلیغات

·    نمایش آمار بازدید

·    مدیریت مطالب

·    مدیریت نظر ستجی

·    مدیریت محصولات

·    مدیریت گالری

·    مدیریت اخبار سایت

·    کلیه برنامه های مرتبط به بانک اطلاعاتی

 

LiveZilla Live Help