پنگاش دریچه ای به سوی تکنولوژی وب

طراحی سایت مدارس
طراحی سایت مدارسReviewed by Admin on Dec 29Rating:

طراحی سایت مدارس

چرا شما به یک سایت مدرسه نیاز دارید ؟

کاربران اینترنت امروزه همه اقشار را در بر می گیرند از دانش آموز گرفته تا والدین تا معلمان و …. و متاسفانه مشغله کاری باعث شده است که والدین کمتر با مدارس در ارتباط باشند . پنگاش می تواند با پرتال مدرسه ساز خود این مشکل را رفع نمایید .

شما می توانید با پرتال مدرسه ساز پنگاشهر لحظه که اراده کنید نمرات دانش آموز و فرزند خود را دریافت کنید از وضعیت حضور و همچنین درس وی با خبر شوید یا هر زمان دوست داشته باشید با مدیر و دیگر معلمان ارتباط برقرار کنید

. داشتن یک وب سایت حرفه ای این امکان را به شما می‌دهد که بدون داشتن هرگونه اطلاعات فنی و برنامه نویسی به مدیریت سایت خود بپردازید و با مدیریت هوشمندانه‌ی خود بتوانید خدمات بهتر و بیشتری به کاربران خود که شامل کادر اداری، کادر آموزشی، دانش آموزان و اولیای دانش آموزان هست، بدهید .

وب سایت ویژه‌ی مدارس با کمترین هزینه قابل اجرا و برنامه ریزی می‌باشد و ایجاد صفحات دلخواه با توانایی ویرایش متون به صورت گرافیکی را دارد .

اطلاع رسانی اینترنتی به کاربران و ارتباط سریع و سهل الوصول اولیا و مربیان و همچنین ارسال موارد درسی و انضباطی دانش آموزان از محاسن این نرم افزار می‌باشد که مطمئنا رضایت خانواده‌ها را در پی خواهد داشت .

ارسال اخبار و بخشنامه های مفید برای کاربران و همچنین ایجاد آموزش مجازی برای همکاران و دانش آموزان باعث کاهش هزینه‌ها و عدم ایجاد خلل آموزشی در مواقعی که کاربران حضور فیزیکی در مدرسه ندارند را می‌شود. در این مبحث آموزش خانواده‌ها برای آشنایی با اینترنت، باعث رضایت آنها و ارتباط نزدیک مربیان با اولیا می‌شود که این امر گامی است در جهت ایجاد دولت الکترونیک که همانا منفعت مادی و معنوی را نیز در پی خواهد داشت

دیدگاه خود را ارسال کنید
 

نظرات ( ۲ )


  1. یک سایت خوب و عالی با قالب فرق العاده داری اسلاید و صفحات ویزه با امکانات مرد نیاز.

پنگاش با سابقه 10 ساله در حوزه ی طراحی سایت و برنامه نویسی انواع مختلف وب سایت، طراحی پرتال اینترنتی و سایت های سفارشی، حرفه ای و خدمات بهینه سازی سایت در تمام ایران با بیش از 600 مشتری و نمونه کار طراحی سایت ارائه خدمات می نماید.
برخی محصولات ما
سفارش
کاربران عزیز اگر خواهان خدمات ما می باشند می توانند هم اکنون سفارش دهند.

راه های ارتباطی

  • 5646 973 0917
  • 1192 757 0938
  • parsarayan@gmail.com
  • stargreen100@yahoo.com
تمامی حقوق برای پنگاش محفوظ می باشد