پنگاش، دریچه ای به سوی تکنولوژی وب
طراحی سایت مدارسReviewed by Admin on Dec 29Rating:

طراحی سایت مدارس

چرا شما به یک سایت مدرسه نیاز دارید ؟

کاربران اینترنت امروزه همه اقشار را در بر می گیرند از دانش آموز گرفته تا والدین تا معلمان و …. و متاسفانه مشغله کاری باعث شده است که والدین کمتر با مدارس در ارتباط باشند . پنگاش می تواند با پرتال مدرسه ساز خود این مشکل را رفع نمایید .

شما می توانید با پرتال مدرسه ساز پنگاشهر لحظه که اراده کنید نمرات دانش آموز و فرزند خود را دریافت کنید از وضعیت حضور و همچنین درس وی با خبر شوید یا هر زمان دوست داشته باشید با مدیر و دیگر معلمان ارتباط برقرار کنید

. داشتن یک وب سایت حرفه ای اين امکان را به شما مي‌دهد که بدون داشتن هرگونه اطلاعات فني و برنامه نويسي به مديريت سايت خود بپردازيد و با مديريت هوشمندانه‌ي خود بتوانيد خدمات بهتر و بيشتري به کاربران خود که شامل کادر اداري، کادر آموزشي، دانش آموزان و اولياي دانش آموزان هست، بدهيد .

وب سايت ويژه‌ي مدارس با کمترين هزينه قابل اجرا و برنامه ريزي مي‌باشد و ايجاد صفحات دلخواه با توانايي ويرايش متون به صورت گرافيکي را دارد .

اطلاع رساني اينترنتي به کاربران و ارتباط سريع و سهل الوصول اوليا و مربيان و همچنين ارسال موارد درسي و انضباطي دانش آموزان از محاسن اين نرم افزار مي‌باشد که مطمئنا رضايت خانواده‌ها را در پي خواهد داشت .

ارسال اخبار و بخشنامه هاي مفيد براي کاربران و همچنين ايجاد آموزش مجازي براي همکاران و دانش آموزان باعث کاهش هزينه‌ها و عدم ايجاد خلل آموزشي در مواقعي که کاربران حضور فيزيکي در مدرسه ندارند را مي‌شود. در اين مبحث آموزش خانواده‌ها براي آشنايي با اينترنت، باعث رضايت آنها و ارتباط نزديک مربيان با اوليا مي‌شود که اين امر گامي است در جهت ايجاد دولت الکترونيک که همانا منفعت مادي و معنوي را نيز در پي خواهد داشت

LiveZilla Live Help