پنگاش، دریچه ای به سوی تکنولوژی وب
طراحی قالب جوملاReviewed by Admin on Dec 20Rating:

طراحی قالب جوملا به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا) رسپانسیو ( responsive ) را می توان  یکی از ملزومات آینده نه چندان دور در طراحی سایت جوملا دانست .

امروزه تقریبا هر مشتری نسخه موبایل برای سایت خود را درخواست می کند .یک طرح برای تلفن های همراه طرح دیگری برای آی فون ،طرحی برای آی پد ، نوت بوک ، تبلت و … . گاهی نسخه ای برای بعضی از دستگاه ها و گاهی نیز برای تمامی دستگاه ها

طراحی سایت ریسپانسیو برای بسیاری از مشتریان ایجاد نسخه های متفاوت سایت برای رزولوشن ها و دستگاه های مختلف کاری غیر ممکن و یا حداقل غیر عملی است. و همچنین تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و معلوم نیست که چه دستگاه هایی با چه ابعادی در آینده به وسایل موجود افزوده شود.

ما باید رنج از دست دادن بازدید کنندگان یک دستگاه را به نفع دستگاه دیگر را ببریم ؟ و یا روش دیگری وجود دارد؟

طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا (responsive) رویکردی است که باید سایت های  طراحی شده بر اساس رفتار کاربران و اندازه صفحه نمایش به صورت صحیح  نمایش داده شود .

در طراحی سایت ریسپانسیو (رسپانسیو) باید سایتی طراحی شود که در تمامی رزولوشن ها  ،ابعاد و دستگاه ها به درستی نمایش داده شود.
دلیل استفاده از طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا

از آنجایی که سایت طراحی شده در تمامی دستگاه ها به درستی نمایش داده می شود ، این از نظر سئو مهم است و به عبارتی سئو فرندلی است. و همچنین طراحی سایت واکنش گرا کاربر پسند است به این دلیل که کاربر با هر دستگاهی که وارد سایت شد می تواند با آسانی به اطلاعات دسترسی داشته باشد و این موجب رضایت مشتری می شود.

طراحی قالب جوملا به صورت  ریسپانسیو تخصصی است که برای انجام آن دانش و تجربه کافی را می طلبد.

گروه پنگاش قالب جوملای شما را به بهترین نحو به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا ) طراحی می کند.توجه داشته باشید که ریسپانسیو بودن قالب جوملا یک فیلد انتخابی برای شما میباشد و اگر نیازی نداشته باشید از آن صرف نظر میشود.

شما می توانید علاوه بر طراحی قالب اختصاصی برای جوملااز پنگاش مراحل زیر را هم انتظار داشته باشید

۱- تبدیل html به جوملا

۲- تبدیل  وردپرس به جوملا

۳-  تبدیل دروپال به جوملا

۴- تبدیل psd  به جوملا

۵- تبدیل دیتالایف به جوملا

۶- هر گونه قالبی داشته باشید ما می توانیم به جوملا تبدیل کنیم