پنگاش، دریچه ای به سوی تکنولوژی وب
طراحی قالب وردپرسReviewed by Admin on Dec 20Rating:

طراحی قالب وردپرس را به ما بسپارید

پنگاش با داشتن متخصص و تجربه فراوان حاضر به طراحی قالب هایی هست که دیگران از انجام آن در می مانند ما با اعتماد به نفس خود هر گونه قالبی را برای هر مدیریتی می توانیم تبدیل به وردپرس نماییم ، از پایه می نویسیم و آنچه که مد نظر شماست برای سایت زیبای وردپرسی شما طراحی می کنیم  حال بهتر است با خود وردپرس آشنا شویم .
وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا کاملا رایگان و اپن سورس هست ( بر پایه مجوز GPL ) که شما بوسیله آن قادر خواهید بود براحتی یک وبلاگ – فوتوبلاگ – پادکست – گالری و … بسازید.

وردپرس توسط زبان بسیار محبوب PHP نوشته شده و از قدرت MySQL برای ذخیره داده ها استفاده می کند.

دو هدف اصلی سازندگان وردپرس راحتی کاربر در کار با این سیستم و رعایت استاندارد های جهانی هست.

بهمین منظور شاید شما امکاناتی را که در یک CMS مشاهده می کنید بطور تمام و کمال در وردپرس نمی بینید. به همین منظور سازندگان وردپرس با کد نویسی دقیق و کامل و در اختیار قرار دادن امکانات و API های فراوان برای توسعه دهندگان این امکان رو ایجاد کرد که دیگران بتوانند براحتی اقدام به ساخت و توسعه افزونه برای وردپرس بکنند.

هسته‌ی نرم‌افزاری وردپرس توسط هزاران داوطلب در سراسر دنیا نوشته شده و امکانات جانبی این نرم افزار مدیریت و ساخت وبسایت در حدی است که می توان از آن برای مدیریت هرگونه وبسایت با امکانات متنوع بهره گرفت .
و ما ، سعی بر آن داریم که هرچه بیشتر وردپرس را به جامعه ایرانی بشناسانیم تا وردپرس هرچه بیشتر و بیشتر به‌ عنوان ابزاری مناسب برای ساخت سایت های فارسی‌ تبدیل شود.
پنگاش با دارا بودن دانش کافی در ضمینه توسعه ابزارها ، امکانات و قالب های اختصاصی برای وردپرس ، آماده ارائه خدمات اختصاصی همچون ساخت وبسایت های کاملا اختصاصی ، طراحی قالب ، پشتیبانی از وردپرس ، ارائه خدمات هاستینگ وردپرس به افراد ، شرکت ها و سازمانهای مختلف در سراسر ایران می باشد.

شما می توانید علاوه بر طراحی قالب اختصاصی برای وردپرس از پنگاش مراحل زیر را هم انتظار داشته باشید

۱- تبدیل html به وردپرس

۲- تبدیل جوملا به وردپرس

۳-  تبدیل دروپال به وردپرس

۴- تبدیل psd  به وردپرس

۵- تبدیل دیتالایف به وردپرس

۶- هر گونه قالبی داشته باشید ما می توانیم به وردپرس تبدیل کنیم

————————————————————————————————-

کلمات کلیدی : قالب وردپرس,تبدیل به وردپرس,ترجمه قالب وردپرس,طراحی قالب وردپرس فارسی,تبدیل دیتالایف به وردپرس,تبدیل وبلاگ به وردپرس,تبدیل نیوک به وردپرس,تبدیل جوملا به وردپرس,joomla to wordpress,html to wordpress,psd to wordpress,تبدیل قالب به وردپرس,وردپرس فارسی,قالب وردپرس شرکتی,قالب مذهبی وردپرس,طراحی قالب وردپرس,قالب وردپرس فارسی,قالب خبری وردپرس,دانلود قالب وردپرس