پنگاش، دریچه ای به سوی تکنولوژی وب
پشتیبانی و نگهداری سایتReviewed by پنگاش on May 16Rating: 5.0پشتیبانی و نگهداری سایتپشتیبانی و نگهداری سایت .پشتیبانی و نگهداری سایت یا به عبارت دیگر بروز رسانی وب سایت مستلزم دانش و تجربه فراوان و زمان کافی می باشد.

پشتیبانی و نگهداری سایت

پشتیبانی و نگهداری سایت یا به عبارت دیگر بروز رسانی وب سایت مستلزم دانش و تجربه فراوان و زمان کافی می باشد.

پشتیبانی و نگهداری سایت

پشتیبانی و نگهداری سایت

مدیران شرکت ها و گروه ها و سایت ها ممکن است تحت شرایطی نتوانند سایت خود را مدیریت نمایند . این افراد با داشتن افکار بزرگ و مدیریت سایت توسط گروه دیگر می توانند بازار اینترنتی خود را محکم و پیشرفته ساخته و سایتی جذاب داشته باشند فرض کنید در یک مثال ساده سایت را میتوان مانند محل کسب و کار خود فرض کنید که بدون داتش ، نگهداری و مراقبت پس از مدتی ظاهری نامناسب خواهد گرفت. یک وب سایت بدون پشتیبانی و نگهداری نیز به همین صورت است و پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج میشود. یک وب سایت محتوای وب سایت به صورت غیر استاندارد وارد وب سایت خواهد شد و رتبه شما به مرور کاهش پیدا خواهد کرد یا مطابق انتظار شما پیشرفت نخواهد کرد ، سایت شما مورد حمله قرار خواهد گرفت و اطلاعات شما سرقت و از بین خواهد رفت. برای خوب نگه داشتن وب سایت باید زمان زیادی را صرف کنید و در نهایت هم به نتیجه دلخواه خود نخواهید رسید . آیا بهتر نیست این وظیفه را به یک تیم متخصص واگذار کنید ؟

 

با گسترش حضور کسب و کار های مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب ، کسب اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به شمار می رود. راه اندازی Website یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می گردد، اما مطمئنا بعد از پباده سازی، نیاز به پشتیبانی سایت خواهد داشت. در بازه های زمانی مختلف لازم است تا یک نیروی متخصص به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر به وجود آمده بپردازد و البته پروسه پشتیبانی و نگهداری سایت های اینترنتی تنها به این مقوله محدود نمیشود و از جنبه های مختلفی می توان آنرا تامین نمود.

ما در مجموعه  پنگاش با برخورداری از سوابق اجرایی مفید، ارائه دهنده خدمات طراحی، باز طراحی، بهینه سازی و سئو سایت ، نگهداری و پشتیبانی سایت به متقاضیان ارجمند می باشیم. لازم به ذکر است که ایجاد تغییرات در کد نویسی صفحات وب و افزودن قابلیت ها و امکانات جدید در سایت ، به عنوان خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت در نظر گرفته می شود و شما می توانید با بررسی و ملاحظه نمونه کارهای طراحی و پشتیبانی ما، میزان کیفیت کار نهایی را تشخیص بدهید و با تکیه بر این مورد بهتر تصمیم بگیرید و پشتیبانی سایت خود را تماما به کارشناسان مجرب و متخصص ما بسپارید و دیگر هیچ گونه نگرانی از این بابت نداشته باشید.

 

با توجه به اینکه موضوع پشتیبانی سایت و مدیریت سایت از لحاظ اهمیت و حساس بودن برای مشتریان همانند خدمات پس از فروش یک کالا دارای ارزش می باشد، همواره سعی داریم که به عنوان تخصصی ترین مجموعه ی ارائه دهنده خدمات پشتیبانی سایت ، عملکردی بر مبنای حس مسئولیت پذیری داشته و با پاسخگوی همیشگی به مشتریان خود ، خدمات متمایز و متفاوتی را در این خصوص ارائه دهیم. تامین رضایت مشتریان یکی از اهداف اصلی ما می باشد و ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت با بهترین کیفیت را وظیفه ی خود میدانیم.

ما  به صورت تخصصی خدمات وب مستری و پشتیبانی و نگهداری سایت را ارائه می دهیم و با تکیه بر تجربه های چندین ساله ی خود مدیریت کلی وب سایت شما را ، چه توسط تیم طراحی سایت پشتیبان وب انجام شده باشد و چه خارج از مجموعه ما انجام شده باشد را به عهده خواهیم گرفت .

 

 تعرفه پشتیبانی

برای سفارش می توانید  فرم زیر را پر کرده تا به زودی با شما تماس گرفته شود.

چطور با ما آشنا شدید؟

LiveZilla Live Help